Loading the player...

Gumball Türkçe | Alerji | Çizgi film | Cartoon Network Türkiye

 • Uploaded 3 месяц назад в категории Фильмы

  ► Muhteşem Gumball Dünyası'na abone ol - bit.ly/2mxQcNRnGumball, Darwin'in alerjisine bir çare bulmak zorundadır, yoksa Darwin hapşıra hapşıra Elmore'u h

  ...

  ► Muhteşem Gumball Dünyası'na abone ol - bit.ly/2mxQcNRnGumball, Darwin'in alerjisine bir çare bulmak zorundadır, yoksa Darwin hapşıra hapşıra Elmore'u haritadan silecektir.nnEn yeni Gumball haberleri için bizi takip et! n► Websitesi - www.theamazingworldofgumball.com/nnKocaman kafalı, eğlenceli mavi kedi Gumball ve bacak büyütmüş bir Japon balığı olan en iyi arkadaşı Darwin, Cartoon Network’ün komedi dizisi Muhteşem Gumball Dünyası’nda, şamatayı ve eğlenceyi arttırıyorlar.

  BAFTA ödüllü dizi, bir banliyöde, çok sıradan bir kasabada yaşayan, çok sıradan bir ailenin hikayesini anlatıyor.

  Gumball ve Darwin’e ek olarak, Anne gökkuşağı fabrikasında çalışırken evde kalan, 1.90 boyunda pembe bir tavşan olan Baba ve 4 yaşındaki dahi tavşan Anais de var.

  Bu sezon bazı zor sorulara cevaplar bulacağız, örneğin; Gumball Penny’nin sevgisini kazanabilecek mi? Muz Joe kalemini çiğnediğinde Darwin nasıl tepki verecek? Ve Gumball ve Darwin ilk cep telefonlarını aldıklarında ne olacak? Bu soruların hepsinin cevabı verilecek, yani belki tam da verilecek diyemeyiz ama izlemesi kesinlikle eğlenceli olacak.

  nn► Daha fazla Muhteşem Gumball Dünyası izlemek için tıkla - www.youtube.com/playlist?list=PL5-Zyadz7fMpYsjNMedCPSkwSHhAkalE7nn► Gumball'un en iyilerini izlemek için tıkla - www.youtube.com/playlist?list=PL5-Zyadz7fMpYsjNMedCPSkwSHhAkalE7

 • # gumball# türkç# |# alerji# çizgi# film# cartoon# network# türkiye
показать больше показать меньше