Loading the player...

GTA 5 [PS3] #1 - ZACZYNAMY OSTRĄ JATKĘ - Vertez Let's Play / Zagrajmy w

 • Uploaded 3 месяц назад в категории Авто

  ♣ Podobało się? Daj łapkę w górę :) ♣n♣ LECIMY Z KOKSEM Z MEGA KOKS GRĄ, JAKĄ JEST GTA V, wybaczcie za słabszą jakość odcinka, w 3 odc będzie normalnie, Mirilis

  ...

  ♣ Podobało się? Daj łapkę w górę :) ♣n♣ LECIMY Z KOKSEM Z MEGA KOKS GRĄ, JAKĄ JEST GTA V, wybaczcie za słabszą jakość odcinka, w 3 odc będzie normalnie, Mirilis przez jeden błąd aktualizacji mi zrobił psikusa :G ♣n♣ facebook.com/MrVertez facebook.com/Vertez1 ♣n♣ instagram.com/vertezalke ♣n*********************nGrand Theft Auto V -- kolejna odsłona kultowej serii gangsterskich gier akcji studia Rockstar North -- ponownie zabiera nas do świata wzorowanego na Kalifornii.

  Tym razem jednak nie odwiedzamy San Andreas -- jak miało to miejsce w grze z takim podtytułem, ale Los Santos -- do złudzenia przypominające Los Angeles, parodiującego najbardziej charakterystyczne cechy „miasta aniołów" i jego mieszkańców.

  Twórcy postarali się o rozbudowanie swojej produkcji pod każdym względem w stosunku do poprzednich odsłon cyklu.nW Grand Theft Auto V wcielamy się w trzech całkowicie odmiennych bohaterów: Michaela -- byłego rabusia banków ze wschodniego wybrzeża, objętego ochroną w ramach programu ochrony świadków, Trevora -- pilota wojskowego w stanie spoczynku, cierpiącego na zaburzenia psychiczne oraz Franklina -- odzyskującego samochody od niewypłacalnych klientów lokalnego armeńskiego dilera.

  Każdy z nich pochodzi z innych środowisk społecznych, które szczegółowo odwzorowano w grze.

  Twórcy tak skonstruowali fabułę i system rozgrywki, aby w każdej chwili można było dowolnie przełączać się między trójką protagonistów za pomocą jednego przycisku i w ten sposób szybko poznać świat Los Santos oraz zawsze być w samym środku akcji.

 • # gta# 5# [ps3]# 1# zaczynamy# ostrĄ# jatkĘ# vertez# let&039;# play# zagrajmy
показать больше показать меньше